Bydlení bez zbytečností je povznášející.
Na základě typového projektu navrhujeme originální domy bez tvarových výstředností, chodeb, postradatelných povrchů, komplikovaných technologií a dalších zbytečností. Prostý ZENHOME vybízí k naplnění životem. K setkávání, hrám, tvoření i lelkování, místo lpění na prvcích domu.

Dům ZENHOME poskytuje čas.
Díky zjednodušení je stavba domu cenově dostupná. Od 3 mil. Kč. Což je menší závazek než u jiných domů. Majitel ZENHOME tak získává nejen prostor, ale navíc i čas. Užívá si každodenní pohodu.

Velký prostor pro žití s rodinou i přáteli.
ZENHOME nabízí téměř 60 m2 společenského prostoru (kuchyň + jídelna + obývák) pro pořádné stolování, tvoření a každodenní veselí. A k tomu až 4 samostatné pokojíky, klidné útočiště pro každého z rodiny. Celkem 100 m2.

Moře slunce.
Obrovská okna s tenkými rámy naplňují dům slunečním světlem a výhledem. Interiér ZENHOME nemá jasné hranice, je otevřený a propojuje se se zahradou.

ZENHOME je domov s jedinečnou atmosférou.
Charismatické elementární materiály interiéru představují návrat k přirozenosti. Vše co šlo, jsme nechali přiznané. Výrazné textury cihel, betonových podlah a trámového stropu rozžívají celý dům, místnosti působí neotřele už jen s pár kusy běžného nábytku.

Střídmost = základ udržitelnosti.
Kompaktní rozměry, jednoduchý tvar a dobrá izolace činí dům energeticky efektivním. Otevření na jih ke slunci a těžké materiály působí tak, že ZENHOME je sám o sobě solárním kolektorem a akumulátorem. Jednoduché a chytře zvolené technologie pak zajišťují nízké provozní i investiční náklady. Skromnost a oproštění se od zbytečností ušetří naši planetu dalších šrámů.Chci žít svůj ZEN